Klubbmästare

Klubbmästare utanför styret. Leder ProgramRådet och därmed sektionens festverksamhet tillsammans med dito i styret. Väljs i maj på helår.

Kontakt

pre@e.kth.se

Historik

Person Från Till
Jennie Andersson 2017-07-01 2018-06-29
Fabian Lundberg 2016-07-01 2017-06-30
Michael Näsström 2015-07-01 2016-06-30
Terese Karlsson 2014-07-01 2015-06-30
Nina Jansson Bertheussen 2013-07-01 2014-06-30
Anna Larsson 2012-07-01 2013-06-30
Jill Rhodin 2011-07-01 2012-06-30
Sofia Nordgren 2011-01-01 2011-12-31
Charlie Palmér 2010-07-01 2010-12-31
Jakob Wallander 2008-07-01 2009-06-30