KF-ledamot

Innehar inflytande i kåren genom deltagande och rösträtt vid kårfullmäktigemöten. Väljs för Elektrosektionen genom THS (2 st).

Kontakt

Historik

Person Från Till
Lukas Bjarre 2017-07-01 2018-06-30
Viktor Lönnroth 2017-07-01 2018-06-30
Johan Rågmark 2016-07-01 2017-06-30
Alfred Samuelson 2016-07-01 2017-06-30
Linus Dahlgren 2015-09-01 2016-06-30
Jonatan Lindgren 2015-07-01 2016-06-30
Johan Rågmark 2015-07-01 2016-06-30
Adam Knutsson 2014-10-23 2015-06-30
Charlie Palmér 2014-10-23 2015-06-30
Ludvig Aarflot 2014-10-23 2015-06-30
Sebastian Håkansson 2013-07-01 2014-06-30
Alexander Sjöberg 2013-07-01 2014-06-30
Enrique Alvarado 2012-07-01 2013-06-30
Gustav Mörée 2012-07-01 2013-06-30
Viking Flyhammar 2011-07-01 2012-07-01
Teddy Juhlin-Henricson 2010-07-01 2011-06-30