Klubbmästare (Styret)

Klubbmästare i styret. Medlem i styret samt ansvarar för PRs ekonomi. Väljs i december på helår.

Kontakt

pre@e.kth.se

Historik

Person Från Till
Daniel Saber Tehrani 2019-01-01 2019-12-31
Max Näf 2018-01-01 2018-12-31
Lukas Bjarre 2016-01-01 2016-12-31
Marcus Inacio 2015-01-01 2015-12-31
Ludvig Aarflot 2014-08-01 2014-09-19
Johan Rågmark 2014-01-01 2014-12-31
Adam Knutsson 2013-01-01 2013-12-31
Gustav Larson 2012-01-01 2012-12-31
Charlie Palmér 2011-01-01 2011-12-31
Lukas Bjarre 2017-12-31